Przepiękna posiadłość z własnym stawem w miejscowości Grubsko.
Miejscowość: Grubsko
Cena: 2200000 zł
Powierzchnia: 220 m2
Typ kategorii: DOM
Typ transakcji: SPRZEDAŻ
Budynek liczba pięter: 2
Garaż: 1
Rynek wtórny
Nr oferty: 28
Nr licencji zawodowej: 9409

Na sprzedaż przepiękna posiadłość znajdująca się w miejscowości Grubsko, w gminie Nowy Tomyśl, w okolicach Jastrzębska Starego. Nieruchomość położona jest w pobliżu lasu, w odległości ok. 60 km od Poznania. Na nieruchomości znajduje się dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220m2, działka gruntu o powierzchni 14000m2. Dom położony jest w zacisznej i bardzo urokliwej okolicy. Przepiękny ogród z systemem nawadniania i oświetlenia, w którym znajduje się cieszący oko i wzbudzający zachwyt gości zarybiony staw o powierzchni 400m. Poranki z dywanem kwitnących lilii i kumkających żab, są w zasięgu ręki. Ponadto, na posesji znajdują się dwie fontanny i wodospad wpadający do stawu. Do domu przynależy zadaszone patio z kamienną winnicą, na którym mogą odbywać się letnie przyjęcia rodzinne czy w gronie znajomych.

Na działce znajduje się zadaszenie w stylistyce domu, pod którym schronienie znajdzie kilka samochodów. Posiadłość jest w całości ogrodzona, od frontu masywną metaloplastyką. Cały teren obsadzony cudowną roślinnością, ponad 1000 nasadzeń. Teren został podwyższony i częściowo wybrukowany.

Cisza i spokój, to definicja tego miejsca. Tu wśród natury odpoczniesz od zgiełku i hałasu.

Wnętrze domu urządzone (gotowe do zamieszkania), bez góry, chociaż każdy może wykonać zmiany według swego gustu i potrzeb.

Posiada najnowocześniejszą pompę ciepła.

Nieruchomość bez obciążeń.

Jeśli szukasz spokojnego miejsca, w którym będziesz mógł się zrelaksować, to z pewnością ta nieruchomość jest dla Ciebie.

Zapraszamy do obejrzenia.

Kupujący nie płaci prowizji.

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...